OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

W związku z epidemią grypy, na polecenie Księży Biskupów, rekolekcji wielkopostnych nie będzie. Zachęcam do spowiedzi w dni powszednie przed i po Mszy św. Jeśli ktoś nie może wziąć udziału we Mszy św. niedzielnej (jest chory lub skłonny do infekcji) powinien pobożnie wysłuchać Mszy św. w mediach. Nie należy przebywać w grupach większych niż 50 osób. Jeżeli tak się nie da, to proszę przyjść na Mszę św. w dzień powszedni, zwłaszcza w piątek lub sobotę.

Komunię św. można przyjąć na rękę. Do Komunii św. przystępujemy na własną odpowiedzialność. Nie ma przymusu. Jeśli ktoś ma obawy, może przyjąć Komunię św. duchowo.

Codziennie w domach (kapłani i osoby konsekrowane w zamkniętych kościołach) o 20.30 odmawiamy Różaniec w intencji chorych, służby zdrowia i  o wygaśnięcie epidemii.

Dziękuję wszystkim pracującym na rejonach porządkowych przy kościele i na cmentarzu. Dziękuję za ofiary składane na utrzymanie kościoła, plebanii i cmentarza. Bóg zapłać!

Dziękuję mieszkańcom Kobułty – południe za sprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę (8.03.2020) i proszę mieszkańców Chmielówki o sprzątnięcie kościoła na niedzielę (5.04.2020) – Bóg zapłać!

Telefon kontaktowy do parafii: 515 520 133 lub do proboszcza: 533 481 150